Haliliye’de karantinaya alınan bölgelere gıda desteği sürüyor

Haliliye Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, Osman Gazi ve Karşıyaka mahallelerinde karantinaya alanın bina sakinlerine gıda ve temizlik malzemesi desteği sundu.

Haliliye’de karantinaya alınan bölgelere gıda desteği sürüyor
banner1

Haliliye Belediyesi, ölümcül koronavirüs salgınının Türkiye’de görülmesi ile birlikte aldığı tedbirleri sürdürürken, mağduriyetlerin yaşanmaması adına da vatandaşların yanında yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü karantinaya alınan bölgelere destek olmaya devam ediyor.

Belediye ekipleri Osman Gazi ve Karşıyaka mahallelerinde karantinaya alınan bina sakinlerine gıda ve temizlik desteğinde bulundu. Karşıyaka Mahalle Muhtarı Hadi Taştan, “Karantinaya alınan binalarımız var. Haliliye Belediyemizi aradık. Bina sakinlerimize gıda yardımı istedik. Ekipler bir saat içinde gelerek, buradaki vatandaşların mağduriyeti giderildi. Ben Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Osman Gazi Mahalle Muhtarı Nihat Çiftçi ise “Haliliye Belediye mahallemizde karantinaya alınan bina sakinlerine gıda yardımında bulundu. Bu desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BİHA

YORUM EKLE

banner99