Futbolculara çağrı: Yüzümüzü güldürün, taraftarımızı sevindirin

Karaköprü Belediyespor, Çatalcaspor ile deplasmanda oynayacağı maç için Şanlıurfa GAP Hava Limanından İstanbul’a uçtu.

Futbolculara çağrı: Yüzümüzü güldürün, taraftarımızı sevindirin
banner2

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Karaköprü Belediyespor, Ligin 22. Haftasında deplasmanda oynayacağı Çatalcaspor maçı için İstanbul’a uçtu.

Takım otobüsüyle GAP Hava Limanına giderken futbolculara çağrıda bulunan Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Kenan Kayral ve As Başkan Halaf Tokmakçı, Başkan Yardımcısı Mehmet Mevlüt Keklik, Başkan Yardımcısı ve Genel Sayman Mehmet Nimetoğlu, Genel Sekreter Hasan Çiçekçi, Hukuk İşler Sorumlusu Vehbi Beyaz, Medya ve Tanıtım Sorumlusu Müslüm Abacıoğlu, Sosyal İşler Sorumlusu Mehmet Erol, Reklam ve Tanıtım Sorumlusu Cemal Meşçi, Alt Yapı Sorumlusu Ahmet Badıllı ile Tesisler, Stadyum ve Taraftarlar Sorumlusu Mahmut Özbek, “Yüzümüzü güldürün, taraftarımızı sevindirin” diyerek, Şanlıurfa’ya puanla dönme dileklerini ilettiler.


'ŞANLIURFA’YA PUANLA DÖNECEĞİMİZE DE İNANIYORUZ'

Futbolcularına sonuna kadar güvendiklerini belirten Kayral, “Artık içerde ve dışarıda oynayacağımız maçlarımızı kazanmak istiyoruz ve hedefimize de ancak böyle ulaşırız. Onun için futbolcularımızın idmanlarda gösterdikleri performansı maçta da göstermeleri halinde maçı kazanacağımıza inanıyoruz. Tecrübeli kalecimizin gole geçit vermemesi ve oyun esnasında takım arkadaşlarını gerektiğinde uyarması ve Teknik Direktörümüzün de rakip takımın oyun planını çözüp futbolcularımızı ona göre yönlendirmesi ve futbolcularımızın da centilmence takım futbolu sergilemeleri sonucunda gol atacağımıza da, Şanlıurfa’ya puanla döneceğimize de inanıyoruz” dedi.

'YÖNETİMİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ, TARAFTARIMIZI SEVİNDİRECEĞİZ'

Teknik Direktör Karabulut da, Kulüp Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin istedikleri gibi yüzlerini güldüreceklerini, taraftarı sevindireceklerini belirtti.

BİHA

YORUM EKLE

banner99