Eyyübiye’de Şelale Park ve Kitap Otağı’nın yapım çalışmaları sürüyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, geçtiğimiz günlerde temeli atılan ve yapım çalışmaları devam eden şelale park, kitap otağı ve sosyal donatı alanında incelemelerde bulunup, ilgililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Eyyübiye’de Şelale Park ve Kitap Otağı’nın yapım çalışmaları sürüyor
banner2

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, geçtiğimiz günlerde temeli atılan ve yapım çalışmaları devam eden Şelale Park, Kitap Otağı ve sosyal donatı alanında incelemelerde bulunup, ilgililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Eyyübiye Belediyesi 15 Temmuz Mahallesinde bulunan ve yıllardır atıl durumda olup, vatandaşların zorluk çektiği yaklaşık 3 bin 500 metre karelik alanı Şelale Park, Kitap Otağı ve sosyal donatı alanına çeviriyor. Devam eden çalışmaları mahalle muhtarı Ethem Çalışkan’la birlikte inceleyen Kuş, ilgililerden çalışmalar hakkında bilgi alıp, çalışmaların daha da hızlanması talimatını verdi.

İlçede yapılan çalışmaları inceleyen Kuş, “Elhamdülillah bu 2 yıl içerisinde Eyyübiyeli kardeşlerimize hizmetkar olduk. Bir taraftan temel atma törenleri gerçekleştirirken bir taraftan da çok şükür açılışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 45 gün önce temelini atmış olduğumuz 15 Temmuz Mahallemizdeki kimlikli parkımızın incelemesinde bulunuyoruz.  Daha öncede ifada ettiğimiz gibi, bu parkımızda şelale olacak, sosyal donatı alanları, dinlenme alanları ve çocuklarımızın, geleceğin teminatı olan çocuklarımız için kitap otağı olacak demiştik ve şuanda onların çalışması devam ediyor. Teknik arkadaşlar ile görüştük Ramazan ayının sonuna doğru açılışını gerçekleştireceğiz. Gerek muhtarımız gerekse mahalle sakinlerimiz ve teşkilattaki arkadaşlarımız ile açılışını gerçekleştireceğiz. Şimdiden 15 Temmuz Mahallemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

BİHA

YORUM EKLE