Eyyübiye’de mobil araçla çorba ikram ediliyor

Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, soğuk kış günlerinde, ‘Mobil İkram Aracı’ ile vatandaşlara çorba ikramında bulunuyor.

Eyyübiye’de mobil araçla çorba ikram ediliyor
banner2

Eyyübiye Belediyesi, soğuk kış günlerinde çorba ikramı ile vatandaşların içini ısıtıyor. Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ‘Mobil İkram Aracı’ ile Balıklıgöl Devlet Hastanesi önünde her sabah 06.00 ile 08.30 saatleri arasında binlerce vatandaşa dağıtılan çorba ve ekmek ile gönülleri ısıtıyor. Her sabah belirlenen saatlerde dağıtılan çorba ikramında faydalanan vatandaşlar, Eyyübiye Belediyesine teşekkür etti. Eyyübiye Belediyesi’nin ‘Mobil İkram Aracı’ kış aylarında sürdürdüğü çorba ikramını, yaz aylarında soğuk meşrubat ile sürdüreceği öğrenildi.
 

Eyyübiye Belediyesinin soğuk kış günlerinde başlattığı uygulamadan memnun olduklarını belirten vatandaşlar, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür ederek, “Bu soğuk kış günlerinde her sabah işe gitmeden önce Eyyübiye Belediyesinin çorba ikramından faydalanıp işe gidiyoruz. Gerçekten çok güzel bir uygulama. Allah Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’tan ve emeği geçen herkesten razı olsun. İçimiz ısınıyor. Kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99