Bahçeli, Urfalı Belediye Başkanına araba hediye etti

MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin arabasını hediye ettiği Harran Belediye Başkanı Özyavuz, “Bugün şahsım ve Özyavuz ailesi için unutulmaz bir gündür. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, bizleri yine onurlandırmış, gururlandırmıştır" dedi.

Bahçeli, Urfalı Belediye Başkanına araba hediye etti
banner2

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, klasik arabasını MHP’li Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a hediye etti. MHP Genel Merkezinde parti yetkililerinden aracın anahtarını alan Özyavuz, Bahçeli’ye teşekkür etti.
 


 

Hediyenin önemine değinen Özyavuz, günün kendisi ve ailesi için unutulmaz olduğunu belirterek, “Bugün şahsım ve Özyavuz ailesi için unutulmaz bir gündür. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, bizleri yine onurlandırmış, gururlandırmıştır. Tüm varlığıyla ve desteğiyle, her daim yanımızda olan sayın genel başkanımız, bugün de manevi bir hediye ile bizleri şereflendirmiştir. Bu bizler için çok kıymetli ve unutulmaz bir andır. Bizler her zaman vatanımıza, milletimize layık olmak için, var gücümüzle çalıştık. Allah nasip ettiği müddetçe de çalışmaya devam edeceğiz inşallah” dedi.
 


 

‘BİZİ ONURLANDIRMIŞ VE DUYGULANDIRMIŞTIR’

Verilen hediyeye gözü gibi bakacağını ifade eden Özyavuz, sözlerine şöyle devam etti:

Bugün burada Sayın Genel Başkanımızın ve değerli milletimizin takdirini kazanmak bizim için en değerli hediyedir. Geçen yıl bu zamanlarda bizlere bir kıymetli hediye daha verilmişti. Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Genel Başkanımızın destekleri ve değerli hemşerilerimin teveccühleri ile belediye seçimlerine girmiş ve Allah’ın izniyle güvenlerini boşa çıkarmamıştık. Yine söylemek isterim ki rabbim bizleri, bize güvenen ülkemize, Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın Genel Başkanımıza mahcup etmesin inşallah! 11 Şubat 2020 bu tarih bizlerin tekrar onure edildiği bir gün olmuştur. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli için çok kıymetli olan, gözünden sakındığı klasik arabasını bize hediye etmiş ve Özyavuz Ailesini yeniden onurlandırmış ve duygulandırmıştır. Bu kıymetli hediyeye gözümüz gibi bakacağımızı bilmenizi isterim. İnşallah sizden bize armağan edilen bu klasik araba, evlatlarımızdan torunlarımıza kadar, manevi değeri çok yüksek bir hatıra olarak kalacaktır. Bizlere bu şerefi bahşettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Ve tekrardan bu şerefe nail olduğumuz için çok mutlu ve gururlu olduğumuzu söylemek istiyorum. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Rabbim, bizlerin de sizler gibi uzun yıllar, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlı hizmetlerde bulunmamızı, sizlerin seçimine layık olabilmeyi nasip etsin inşallah.”

BİHA

YORUM EKLE

banner99