Eğitim-Bir-Sen'den yeni etkinlik: İrfan sohbetleri

Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şubesi sosyal ve kültürel etkinlik kapsamında İrfan Sohbetleri düzenliyor. Etkinliğe tüm üyeleri davet eden sendika başkanı İbrahim Coşkun "İrfan sohbetimize yoğun ilgi ve katılım oldu" dedi.

Eğitim-Bir-Sen'den yeni etkinlik: İrfan sohbetleri
banner1

 Memur-Sen, Eğitim-Bir-Sen İrfan Sohbetlerinin ilkini gerçekleştirdi.

Sendika üyelerinin daha iyi bir yaşam için mali, sosyal ve özlük haklarını iyileştirme çabalarının yanında, sosyal doku ve manevi değerlerine katkı sunacak kültürel çalışmalara önem veren sendika, Şanlıurfa etkinliklerine bir yenisini daha ekledi.

"Kelimelerin, kavramların izini sürecek bir yol yürüyelim istedik. Kelimeleri azığımız kılarak bilgiyi, irfana ulaştıracak bir yaklaşım ortaya koyalım istedik" diyen sendika, sohbetin ilk konusunu da "kelimelerin izinde" olarak belirledi. Vedat Akıllı'nın konuşmacı olarak katıldığı sohbet etkinliği cumartesi günü gerçekleştirildi.

Etkinliğin her cumartesi ikindi namazına müteakiben gerçekleştirileceğini belirten sendika başkanı İbrahim Coşkun "İrfan sohbetimize yoğun ilgi ve katılım oldu. Her cumartesi ikindi namazına müteakip sendika binamızda gerçekleştireceğimiz 'İrfan Sohbetleri' kültürel çalışmamızın hayırlara vesile olmasını diliyor ve üyelerimizin bu değerli çalışmaya katılımlarını bekliyoruz" dedi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99