Eyyübiye’de esnaf ve vatandaşa bayrak dağıtıldı

Eyyübiye Belediyesi ekipleri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Fırat'ın Doğusuna düzenlediği Barış Pınarı Operasyonuna destek vermek için Türk Bayrağı dağıttı.

Eyyübiye’de esnaf ve vatandaşa bayrak dağıtıldı
banner1

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatıyla Eyyübiye Belediyesi ekipleri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Fırat'ın Doğusuna düzenlediği Barış Pınarı Operasyonuna destek vermek için vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı.

Eyyübiye Belediyesine bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Çarşı bölgesi olarak adlandırılan alanda bulunan esnaf ve vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı. Esnaf ve vatandaşlar, bayraklara yoğun ilgi gösterirken, sınırda operasyonda bulunan askerlere de dua etti.

Şanlıurfa’nın her zaman devletinin ve askerinin yanında olduğunu belirten esnaf ve vatandaşlar, bundan sonra da bunun ilelebet böyle süreceğini söyledi. Türk Bayrağı dağıtımıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Esnaf ve vatandaşlarımıza bayrak dağıtıyoruz. Vatanının, milletinin, toprağının ve askerinin yanında olan hemşerilerimiz, dünya bir olsa da zafer bizimdir mesajı veriyor. Teşekkürler Şanlıurfa'm, Teşekkürler Eyyübiye'm” dedi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99