Daire Başkanından iyi haber geldi!

Geçirdiği kalp krizi sonucu hastanede tedavi gören Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nde daire başkanı olan Mustafa Kaytan taburcu oldu. Ağabeyi Ahmet Kaytan teşekkür mesajı yayımladı.

Daire Başkanından iyi haber geldi!
banner1

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanı Mustafa Kaytan'dan güzel haber geldi.

54 yaşındaki Kaytan, geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçirmesi sonucu Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğum bakım ünitesinde tedavi gören Kaytan'ın iyileştiği ve taburcu edildiği öğrenildi.

Meclis üyesi ağabeyi Ahmet Kaytan da teşekkür mesajı yayımlayarak  "Kardeşim Mustafa Kaytan'ın tedavi sürecine katkı sunan Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Baştabibi Sayın Ahmet Güzelçiçek ve idarecilerine, kardiyoloji, nöroloji servisi çalışanlarına Fiili Kavli duaları ile bizleri yanlız bırakmayan dostlara müteşekkiriz" dedi.

 

Mustafa Kaytan kimdir?

1966 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimlerini Uşak merkezde tamamladı. 1989 Dicle Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. 1989 yılında Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğünde mühendis olarak iş hayatına başladı.1995 yılında Park ve Bahçeler Şube Müdürü oldu. 10 sene bu görevi yaptıktan sonra 2005-2007 yılları arasın da Bilgi İşlem Sistemleri Müdürlüğü yaptı. 2007-2014 yılları arasında Başkan Danışmanı oldu. 2014 yılında Çevre Koruma Daire Başkanı olarak göreve getirildi. Haziran 2016 tarihinde ise İtfaiye Dairesi Başkanı olarak görevine getirildi. Şuanda Çevre Koruma Daire Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Evli ve 6 Çocuk babası olan Kaytan orta derecede İngilizce bilmektedir.

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR