Canpolat, talepleri dinledi, talimat verdi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, vatandaşların taleplerini yerinde dinlemek amacıyla yürüttüğü mahalle gezileri programları kapsamında Bahçelievler ve İmam Bakır Mahallelerinde incelemelerde bulundu.

Canpolat, talepleri dinledi, talimat verdi
banner1

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, merkez ve kırsal mahalleleri karış karış dolaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda sabahın erken saatleri ile birlikte Bahçelievler ve İmam Bakır Mahallelerinde incelemelerde bulunan Canpolat’a, başkan yardımcıları, birim amirleri ve mahalle muhtarları eşlik etti.
 


 

İlk olarak Atatürk Bulvarında temaslarda bulunan Canpolat, burada devam eden çalışmaları ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü faaliyetleri denetledi. Ana arterdeki esnafı tek tek dolaşan Canpolat, vatandaşlardan gelen talepleri dinleyerek, taleplere ilişkin ilgili birimlere talimatlar verdi. Ardından Şair Şevket Mahallesine geçen ve burada vatandaşların yoğun ilgilisi ile karşılaşan Canpolat, vatandaşlarla sohbet ederek, sorun ve taleplerini dinledi. Mahallede devam eden temizlik çalışmalarını da denetleyen Canpolat, temizlik ile ilgili çalışmaların titizlikle sürdürülmesi konusunda yetkililere talimatlar verdi.  
 


 

Mahalle gezileri programları kapsamında Canpolat’ın bir sonraki durağı İmam Bakır Mahallesi oldu. Burada da mahalle muhtarı ve sakinleri ile bir araya gelen Canpolat, vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.  Canpolat, incelemelerinin ardından bölgeden ayrıldı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99