Urfa'da inşaat sektörü konuşuldu: Sorunlarınız sorunlarımızdır

Haliliye Belediyesi tarafından inşaat ve yapı sektörüne yönelik konferans düzenlendi. Konferansta konuşan Canpolat, “Bizler yüreğimizi ve gönlümüzü ortaya koymuş kadrolarız” dedi.

Urfa'da inşaat sektörü konuşuldu: Sorunlarınız sorunlarımızdır
banner1

Haliliye Belediyesi tarafından ilçede yapı ve inşaat sektörüne yönelik konferans düzenlendi.

Şanlıurfa’da inşaat sektörünün durumu ve yapılaşmanın konuşulduğu konferansa Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, İnşaatçılar ve Yapıcılar Dernek Başkanı Mehmet Emin Demirkol ve çok sayıda inşaat işçisi katıldı.


Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı veren Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, “Biz nasıl dün sizlerle beraberdiysek bugün de beraberiz, yarın da beraber olacağız” ifadelerini kullanarak, sözlerine şöyle devam etti:

“Çünkü AK Parti milletin partisidir. Lider milletin lideri, sizlerde bu doğrultuda bizlerle yürüyorsunuz. Bizlerde sizlerle yürümekten mutlu olduğumuz ifade etmek isterim. Sorunlarınız sorunlarımızdır. Bizler yüreğimizi ve gönlümüzü ortaya koymuş kadrolarız. İnşallah bu doğrultuda sizler bize güç, kuvvet ve dua ile destek verdiğiniz sürece bizler de sizlerin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz.”Konferansın final konuşmasını yapan Beyazgül, inşaat sektörünün önemine vurgu yaparak şunları kaydetti:

“İnşaatçılar ve Yapıcılar olarak sizlerin yeri daha çok farklı. Bunu her yerde konuşabiliriz. İnsanın elinin emeğinden daha hayırlı yoktur kendisi için. İşte sizi kendi elinizi emeğini kazanıyorsunuz. Güzel bir kazanç, inşallah bu siziz çocuklarınıza akıl olarak, bilgi olarak,  ahlak olarak yansıyacaktır.”

Açıklamaların ardından belediye başkanları tarafından katılımcılara plaket takdimi yapıldı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99