Büyükşehir’de bayrak değişimi! Daire başkanları atandı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, zabıta daire başkanlığı ile ŞUSKİ’ye daire başkanlığı unvanlarında yeni atamalar yaptı.

Büyükşehir’de bayrak değişimi! Daire başkanları atandı
banner1

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde bayrak değişimi yaşandı.

2014 yılından bu yana belediyede Zabıta Daire Başkanı olarak görev yapan Burak Küçük Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi (ŞUSKİ) Genel Müdürlüğü’ne daire başkanı olarak atandı. Küçük’ten boşalan koltuğa ise Zabıta Şube Müdürü Hasan Atmaca getirildi.

Burak Küçük Kimdir?

Daire Başkanı

1975 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimlerini Şanlıurfa' da tamamladı. 1996-1998 yılları arasında Harran Üniversitesinde sağlık memuru olarak iş hayatına başladı. 1999-2002 yılları arasında Şanlıurfa Belediyesi sağlık merkezinde sağlık memuru olarak iş hayatına devam etti. 2002-2009 yılları arasında Ruhsat ve Denetim Müdürlüğünde bölüm şefi olarak çalıştı. 2013 yılında Eskişehir Üniversitesi Sağlık kurumları İdareciliği Fakültesinden mezun oldu. 2009-2014 yılları arasında Zabıta Müdürlüğünde Zabıta Müdürü olarak, 2014 yılında ise Zabıta Daire Başkanı olarak görevlendirildi. Daire Başkanı Küçük, son olarak ŞUSKİ'ye daire başkanı olarak atandı. İş hayatında Zabıta Vakfı ödülü, Teşekkür belgesi, Türk Kızılay'ı ödülü ile ödüllendirildi.
Evli ve 2 çocuk babasıdır.

BİHA

YORUM EKLE