Büyükşehir Belediyesi’nden flaş karar! Görevden alındı

Şanlıurfa Büyükşehir Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Faik Yüksekyayla görevden alındı. Yüksekyayla’nın yerine geçici görevlendirme ile başka bir isim atandı.

Büyükşehir Belediyesi’nden flaş karar! Görevden alındı
banner1

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne henüz yeni atanan Şanlıurfa Büyükşehir Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Faik Yüksekyayla flaş bir kararla görevden aldı. 

31 Mart Yerel Seçimleri’nde başkanlık koltuğuna oturan Zeynel Abidin Beyazgül yeni ekibini kurarken 2019 yılının son çeyreğinde Yüksekyayla’yı Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı olarak atadı. Yaklaşık 3 aydır fazla daire başkanı olarak görev yapan Yüksekyayla’nın bugün görevden alındığı öğrenildi.

Yüksekyayla’nın yerine ise geçici görevlendirme ile Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Kaytan’ın bakacağı öğrenildi. Kaytan aynı zamanda Destek Hizmetleri Daire Başkanlığını da yürütmeye devam edecek.

Mustafa Kaytan kimdir?

Destek Hizmetleri Daire Başkanı

1966 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimlerini Uşak merkezde tamamladı. 1989 Dicle Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. 1989 yılında Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğünde mühendis olarak iş hayatına başladı.1995 yılında Park ve Bahçeler Şube Müdürü oldu. 10 sene bu görevi yaptıktan sonra 2005-2007 yılları arasın da Bilgi İşlem Sistemleri Müdürlüğü yaptı. 2007-2014 yılları arasında Başkan Danışmanı oldu. 2014 yılında Çevre Koruma Daire Başkanı olarak göreve getirildi. Haziran 2016 tarihinde ise İtfaiye Dairesi Başkanı olarak görevine getirildi. 2019 yılının ilk yarısında Destek Hizmetleri Daire Başkanı olarak göreve getirildi. 

Evli ve 6 çocuk babası olan Kaytan orta derecede İngilizce bilmektedir.

BİHA

YORUM EKLE

banner99