Bozova'da misafirler için organizasyon yapıldı

Sosyal medyada yapılan bir çağrı üzerine Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ve AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Deveci bir organizasyon yaptı. Gazetecilerin de aralarında bulunduğu misafirler ilçeyi gezdi.

Bozova'da misafirler için organizasyon yapıldı
banner2

Şanlıurfa'nın Bozova İlçesi, bugün farklı mesleklerden ve görevlerden misafirleri ağırladı. 
 


 

Sosyal medyada yapılan bir çağrı üzerine Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ve AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Deveci, harekete geçti. 
 


 

Gerçekleştirilen organizasyonla birlikte gazetecilerin de aralarında bulunduğu misafirler ilçeyi gezdi. AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız'ın da katıldığı programda, misafirler ilçenin doğal güzelliklerini gezerek Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy'dan bilgi aldı.
 


 

Çatak ve ilçe merkezinin ardından ilçedeki çalışmalar hakkında konuşan Aksoy, "Bozova'yı tüm Türkiye'ye tanıtacağız. Şu güzelliği herkesin görmesini isteriz. Kapımız herkese açık. Bozova'nın güzelliğini herkesin görmesi lazım, burnumuzun dibinde Atatürk Barajımız, dünyada üçüncü diye biliyorum, Türkiye'nin en büyüğü. Küçücük bir ilçemiz ama deryadır, inşallah burayı Türkiye'ye, dünyaya tanıtacağız. Buradan da özellikle çağrıda bulunmak istiyorum,  Bozova'yı görün. Görmenizi isteriz. Biz de her zaman misafir etmekten gurur duyarız" sözlerine yer verdi.

Düzenlenen program ile ilgili konuşan AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ise, "İlçe başkanımızın, belediye başkanımızın evsahipliğinde ziyaretler yaptık. Misafirlerimizle birlikte belediye başkanımızla birlikte güzelliklerimizi geziyoruz. Burası mavi rengi ile görsel bir şölen sunuyor. Bugün değerleri misafirlerimizi de burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk" dedi.


 


 

BİHA

YORUM EKLE