BİK Müdürü Duran’dan Vali Erin'e ziyaret

Şanlıurfa Valisi Erin, yerel basın kuruluşlarıyla buluşmak için kente gelen Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Duran’ı kabul etti.

BİK Müdürü Duran’dan Vali Erin'e ziyaret
banner1

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, yerel basın kuruluşlarıyla buluşmak ve istişarelerde bulunmak üzere Urfa’da bulunan Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Rıdvan Duran’ı kabul etti.

Vali Erin, BİK Genel Müdürü Duran, Genel Müdür Yardımcısı Cavit Erkılınç, İlan Müdürü İdris Armağan Çam, Bilgi Teknolojileri Müdürü Ömer Faruk Kaya, İnsan Kaynakları Müdürü Engin Öztürk ve Şanlıurfa BİK Müdürü Rıza Kara’yı valilikte kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Erin, yerel basınla sürekli mesai halinde olduklarını ifade ederek, basının sorunlarıyla ilgili Duran’la bir süre sohbet etti. Vali Erin, Şanlıurfa basınına ilgisinden dolayı Duran ve beraberindekilere teşekkür etti.

Kabulünden dolayı Vali Erin’e teşekkür eden BİK Genel Müdürü Duran da dünyada çok hızlı şekilde dijital dönüşüm gerçekleştiğini belirterek, yerel basının bu hızlı dijital dönüşüme uyum sağlaması için destek olduklarını kaydetti. Duran, yakın zamanda Şanlıurfa’da da dijital dönüşüm eğitimleri vermeyi planladıklarını ifade etti.

Duran ve beraberindekiler, ziyaretten önce de Şanlıurfa’da yayınlanan günlük ve haftalık gazete sahipleriyle valilik toplantı salonunda bir toplantı yapmıştı.


BİHA


YORUM EKLE