Herkes Ankara'daki "Balıklıgöl'e" akın etti!

Ankara'da düzenlenen Tam Bana Göre Festivali'ne Balıklıgöl minyatürü ile katılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, tanıtımda büyük fark yarattı. Ziyaretçiler Balıklıgöl'ü ziyaret edip balıklara yem atarak güzel vakit geçirdi.

Herkes Ankara'daki
banner1

Başkent Ankara'da tam manasıyla Şanlıurfa rüzgarı esiyor.

16-21 Kasım tarihleri arsında Başkent Millet Bahçesi'nde gerçekleşen "Tam Bana Göre Festivali" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile bugün başladı. Yoğun ilgi görülen festivalde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi de yerini aldı. Festivalde bir stand açan Büyükşehir Belediyesi tanıtım için broşür, dergi, yöresel lezzetleri ön plana çıkarırken standa yerleştirdiği minyatür Balıklıgöl ile de adeta tanıtımda şov yaptı. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü Arıtma Tesisleri Daire Başkanlığı'nca çevre düzenlemesi dahil olmak üzere eksiksiz tasarlanan minyatürde gerçek balıklar da yer aldı. Ziyaretçiler Şanlıurfa'da olduğu gibi burada da balıklara yem atma şansı buldu. Balıklıgöl minyatürü sayesinde stant adeta ziyaretçi akınına uğradı.

Ziyaretçiler kendilerini adeta Şanlıurfa'ya gelmiş gibi hissettiklerini belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti ve mutlaka Şanlıurfa'ya gelerek Balıklıgöl'deki manevi atmosferi solumak istediklerini dile getirdi.

BİHA


YORUM EKLE