Beyazgül'den Regaip Kandili mesajı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Beyazgül'den Regaip Kandili mesajı
banner1

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül mesajında, Regaip, Miraç ve Berat Kandilleri ile Kadir Gecesi’ni barındıran üç ayların başladığını ve mübarek ayların tüm İslam alemine birlik ve beraberlik getirmesini diledi.

Regaip Kandili'nin Türkiye'nin birlik ve beraberliğinin devamına vesile olması temenni ederek sözlerine başlayan Beyazgül, “Allah'ın insanlara rahmet ve nimetlerini çokça ihsan ettiği, yardımlaşma, dayanışma hislerinin hayır ve iyiliklerin artarak yoğunlaştığı bu güzel günlerde başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşlik ve huzurun hâkim olmasını yüce Allah'tan niyaz ederiz. Biz Müslümanlar için manevi arınma ve kendini yenilemenin müjdecisi olan bizleri Allah'a yaklaştıran, duaların ve tövbelerin kabul olduğu günlerden biri olan İslam âleminin üç aylarını ve Regaip Kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99