Baydilli: Fuarların önemi çok büyüktür

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarını ziyaret ederek açılan stantları gezip, fuara gelen vatandaşlarla sohbet etti.

Baydilli: Fuarların önemi çok büyüktür
banner1

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki fuar alanında açılan Gıda Tarım ve Hayvancılık fuardaki tüm stantları tek tek gezerek fuar için farklı şehirlerden gelen işletmecilere hayırlı kazançlar diledi. Baydilli’ye fuar ziyaretinde AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti.
 

Şehirler için fuarların önemli olduğunu söyleyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, "Bir şehrin tanıtılmasında fuarların önemi çok büyüktür. Şanlıurfa’mızda her yıl tarım fuarı açılması ve tarımda olan yeniliklerin, farklılıkların, teknolojinin burada sergilenmesi hem çiftçilerimizin yenilikleri görmesi hem de sektörün kazancı için önemlidir. Tabi çiftçilerimizin burada gördükleri yenilikleri kullanarak daha iyi verim elde etmesi için de fuarcılık çok önemlidir. Bu fuarda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Baydilli fuar ziyaretinde vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı da çektirirken ziyarete gelen vatandaşlarla birebir sohbet edip taleplerini not aldı.

BİHA

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 12:48
YORUM EKLE