Baydilli'den esnafa ziyaret: Maske ve mesafeye dikkat edelim

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki pazar yerlerini ziyaret ederek pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir araya geldi. Baydilli pazar esnafını maske takmaları ve hijyene dikkat etmeleri konusunda uyardı.

Baydilli'den esnafa ziyaret: Maske ve mesafeye dikkat edelim
banner1

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli vatandaş ve esnaf buluşmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Baydilli ilçedeki pazar yerlerini ziyaret ederek pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafla bir süre sohbet eden Baydilli, sıkıntılarını ve taleplerini dinlerken, alışverişe gelen vatandaşlarla da sohbet edip sorunlarını not aldı. Pazar esnafını pandemi nedeniyle maske kullanımı ve hijyene dikkat etmeleri konusunda uyaran Baydilli özellikle hem yoğun insan sirkülasyonu olan pazar yerlerinde maske ve olabildiğince mesafeye önem verilmesi gerektiğini iletti.

 


 

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Baydilli her sabah bir mahallede gezip inceleme yaptıklarını hatırlatarak alan gezisinin ardından pazar yerini ziyaret ettiğini kaydetti.

Baydilli, "Pazar esnafımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelip sohbet etmek istedik. Ayrıca pandemi nedeniyle yoğun olan pazar yerlerinde maske, eldiven, hijyen ve mesafe konusunda çok dikkatli olmaları gerektiğini arkadaşlarımıza ilettik. Pandemi sürecini atlatmak için tedbirlere uyulması gerektiğini söyledik ve uyarılarda bulunduk. Pazar esnafımızın maske kullanımına dikkat ettiğini gördük ve memnuniyetimizi ifade ettik. Kurallara uyarak satış yapan tüm pazar esnafımıza çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Baydilli pazarda karşılaştığı vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekindi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99