Başkan Eyyüpoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Eyyüpoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
banner1

ŞANLIURFA- Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, tüm gazetecilerin gününü kutladı.

Başkan Eyyüpoğlu mesajında, şu ifadeleri kullandı:

“Güçlü bir toplum olma yolundaki en önemli basamaklardan birisinin de gazetecilik mesleğinin güçlü olmasına bağlıdır. Basın mensupları, gücünü kamuoyu desteğinden alan, kamuoyunu bilgilendirmek, vatandaşların haber alma hakkını ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışıyla yerine getirmek gibi birçok önemli görevler üstlenmektedir. Gerek ulusal basın temsilcilerimiz, gerekse yerel basın mensuplarımız vatandaşların doğru ve hızlı bilgilenmesi için çaba sarf ediyorlar. Mesai saati kavramı olmaksızın çalışarak halkın haber alma ve bilgi edinme hakkı için yazılı, görsel ve işitsel alanlarda mücadele eden tüm basın mensuplarına en kalbi duygularımla teşekkür eder selam ve saygılarımı sunuyorum. Gazetecilik mesleğine emek vermiş gönül vermiş tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum.”

BİHA


YORUM EKLE