Babalarının Suudi Arabistan'tan getirilmesini istiyorlar

Suudi Arabistan’da çalıştığı esnada beyin kanaması geçiren ve hastanede tedavi altına alınan Şanlıurfalı 62 yaşındaki Şükrü Demir’in ülkeye getirilmesi talep ediliyor.

Babalarının Suudi Arabistan'tan getirilmesini istiyorlar
banner2

Yaklaşık 1 ay önce Suudi Arabistan’da çalıştığı sırada beyin kanaması geçiren 62 yaşındaki Şükrü Demir, çalışma arkadaşları tarafından Mekke/Şişe’de bulunan Kral Faysal Hastanesi’ne kaldırıldı. Demir, burada yapılan ilk müdahalenin ardından hastane yoğun bakımında tedavi altına alındı. Hastanede tedavi gören Demir, ailesinin de yanında olmamasından dolayı Türkiye’ye getirilemedi.

 

KIZLARI, YETKİLİLERDEN DESTEK BEKLİYOR

62 yaşında Suudi Arabistan’da çalıştığı esnada beyin kanaması geçiren Şükrü Demir’in kızları Merve Sefa ve İlknur Demir, babalarının durumunun iyi olup olmadığından endişe duyduklarını ve devlet büyüklerinden yardım bekledikleri çağrısında bulunarak; "Allah rızası için babamın Türkiye'ye getirilmesi için yetkililerden yardım istiyoruz. Babam yaklaşık 1 aydır Mekke'de tedavi altında, oradaki hastanede herhangi bir refakatçisi bulunmamaktadır. Biz de buradan kendisine gidemiyoruz. Sağ olsunlar babam ile birlikte çalışan ağabeylerimiz hastaneye gittiklerinde bir kaç dakika da olsa bizleri görüntülü arayarak babamızı görmemizi sağlıyorlar” dediler.

BİHA

YORUM EKLE