Ahbap üyeleri, Şanlıurfa'da temizlik yaptı

Türkiye'de yaptığı yardım çalışmaları ile takdir toplayan Ahbap Derneğinin üyeleri, Bozova'daki Şelale Piknik Alanını temizledi.

Ahbap üyeleri, Şanlıurfa'da temizlik yaptı
banner1

Ünlü Sanatçı Haluk Levent'in desteği ile kurulan Ahbap Derneği, Türkiye'deki yardım faaliyetlerine devam ediyor.

Hemen her şehirde, ihtiyaç sahibi kişilere ayni ve nakdi olmak üzere her türlü yardımda bulunmak, toplumda yardımlaşma bilincinin güçlenmesini sağlamak, iyi insan ve iyi toplum inşasına hizmet etmek, yeni işbirliği modelleri ve projelerle çağdaş ve sürdürülebilir yardımlaşma ve dayanışma ağları oluşturmak, yerel kültürün korunarak günümüz teknolojik olanaklarıyla gelişmesine ve geleceğe taşınmasına katkı sağlamak amacı ile çalışmalar yapan dernek, Şanlıurfa'da da faaliyetlerine devam ediyor. 
 


 

Derneğin üyeleri, son olarak Bozova'da temizlik yaptı. İlçenin önemli noktalarından biri olan Şelale Piknik Alanını, #KirletmeTemizle harekatı kapsamında temizleyen üyelerin bu davranışı, vatandaşların takdirini topladı.
 


 

Derneğin sosyal medya hesabından konuyla ilgili yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

"Biz doğayı korudukça doğa da bizi korur. Tüm Ahbap şehirlerinde başlatılan üçüncü #KirletmeTemizle harekatı kapsamında Bozova / Şelale Piknik Alanını temizledik."

BİHA

YORUM EKLE

banner99