Haluk Levent, Şanlıurfalı kızın talebini geri çevirmedi

Ahbap platformuna yine Urfa’dan bir yardım talebi gitti. Akülü araba isteyen 19 yaşındaki genç kızın bu talebi üzerine Haluk Levent, Urfa Ahbap ekibinin yardım için harekete geçmesini istedi.

Haluk Levent, Şanlıurfalı kızın talebini geri çevirmedi
banner1

Ünlü sanatçı Haluk Levent’in kurmuş olduğu Ahbap platformu, gün geçtikçe yardım çemberini genişletiyor. Birçok ildeki dezavantajlı ve yardıma muhtaç vatandaşlara yardım elini uzatan Ahbap platformu Şanlıurfa’daki vatandaşların da yardım çağrılarına cevap vermeye çalışıyor.

Bunun son örneği ise kas hastası olan 19 yaşındaki Esma Tuğba Kaplan’ın yardım talebi oldu. Ahbap’tan yardım isteyen genç kız akülü araba talep etti. Sesini sosyal medyadan duyurmaya çalışan Kaplan şu ifadeleri kullandı: “Haluk ağabey ben Şanlıurfa’dan Esma Tuğba Kaplan 19 yaşındayım, kas hastasıyım akülü arabam bozuk dışarı çıkamıyorum. Kas hastalığı ağır bir hastalık. Daha özgür olabilmek için akülü arabaya çok ihtiyacım var.”

Genç kızın bu talebine cevap veren Haluk Levent, Urfa’daki Ahbap platformu üyelerinin yardım konusunda harekete geçmelerini istedi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99