Eyyübiye’de yol ve parke çalışmaları devam ediyor

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Eyyübiye’de yol ve parke çalışmaları devam ediyor
banner1

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatıyla ilçe genelinde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların mağduriyetini önleme adına çalışma yürüten ekipler, alt yapısı tamamlanmış alanlarda kilitli beton parke döşeme çalışması yapıyor. Merkez mahallelerde 4 farklı ekip, belirlenen program dahilinde çalışma yürütürken, kırsal mahallelerde ise kurulan 3 şantiye ile vatandaşların talepleri bir bir yerine getiriliyor. Ekipler son olarak Selçuk ve Yenice mahallelerinde parke taşı döşeme çalışmalarını bitirme aşamasına getirdi. Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarı ve vatandaşlar ise, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a ve ekibine teşekkür etti.
 

Eyyübiye Belediyesinin çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren Yenice Mahalle Muhtarı Hamza Göktaş, “Yenice Mahallesi 5074. sokağımız kilitli parke taşı döşeme işi yapılıyor. Bütün eksik olan sokaklarımızda çalışmalarımız var. Ben Yenice mahalle muhtarı olarak mahallem adına Başkanımız Mehmet Kuş’a teşekkür ederim” dedi.

Eyyübiye Belediyesi basın biriminin paylaştığı bilgilere göre, Kuş’a ve ekibine teşekkür eden vatandaşlar ise, “Önceden yollarımız kötüydü. Belediye başkanımızın sayesinde yollarımız parke taşı oldu. Ben buranın esnafı olarak Belediye Başkanımız Mehmet Kuş’a çok teşekkür ederim. Yollarımızı parke taşı yaptı. Çalışmalardan çok memnunuz. Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

BİHA

YORUM EKLE

banner99