Ağan’dan Çanakkale Zaferi mesajı

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan 18 Mart Çanakkale Zaferinin 106 Yıl Dönümünde Bir Mesaj Yayınladı.

Ağan’dan Çanakkale Zaferi mesajı
banner2

Ağan, yayınladığı mesajında, Çanakkale zaferi’nin milletimizin tarih boyunca kazandığı en gurur verici zaferlerden ve en büyük kahramanlık destanlarından birisi olduğunu belirterek, şu ifadelere yer verdi:

“Fedakârlığın zirveye ulaştığı bir varoluş mücadelesi olan Çanakkale Zaferi, yok edilmek istenen bir milletin, vatanını canı pahasına nasıl savunduğunu bütün dünyaya gösteren bir kahramanlık öyküsüdür.

Ülke ve dünya olarak zor zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde bizlere düşen en büyük sorumluluk ise ecdadımızın bizlere bıraktığı mirasa sahip çıkmak, Çanakkale ruhunun, heyecanını, azmini ve kararlığını her daim yaşatmaktır.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü tarihte görülmemiş büyük bir cesaret ve inanç örneği sergilenerek kazanılan bir zaferdir. Çanakkale Zaferinin 106. yıldönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı, vatanı uğruna canını bir an bile düşünmeden feda eden tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Vatan savunması için dün gözünü kırpmadan canını veren şehitlerimizin kazandığı vatanı kaybetmemek için bugün tüm gücüyle mücadele veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’A Allah sağlıklı ve uzun ömür versin.”

BİHA  

 

YORUM EKLE