Baydilli esnaf ve vatandaşın taleplerini dinledi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli belediye hizmetlerinin yanı sıra esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeyi ihmal etmiyor. Başkan Baydilli Çankaya Mahallesinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Baydilli esnaf ve vatandaşın taleplerini dinledi
banner2

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli esnaf ziyaretinde karşılaştığı vatandaşların da taleplerini ve sorunlarını dinlerken, not aldırarak sorunlarını giderilmesi için ilgili birim amirlerini arayarak talimatlar verdi.

Vatandaşların görüşlerine ve isteklerine kulak vermek ve çözüm üretmeyi ihmal edemeyeceklerini dile getiren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü'de şehri inşa ederken burada yaşayan vatandaşların da ihya olması için uğraştıklarını belirtti.

Başkan Baydilli, "Biz her zaman rutin işlerimizi yürütürken esnaf ve vatandaşımızın içindeyiz. Bazen yoğunluktan dolayı ziyaret edemediğimiz oluyor ancak fırsat buldukça esnaf ve vatandaş ziyaretleri bizim için önemlidir. Vatandaşımızın, esnafımızın talepleri ve önerileri bizim için önemlidir, biz bunları dikkate alarak çalışma gerçekleştiriyoruz. İnşallah Karaköprü'yü hep birlikte güzelleştirmeye devam edeceğiz" diye konuştu.                

Başkan Baydilli esnaf ziyaretinin ardından gelen taleplere göz atarak aciliyeti olanların programa alınmasını ve çalışma başlatılmasını istedi.

BİHA

 

YORUM EKLE