3 kardeş ölüme beraber gitti! Aileden yetkililere çağrı

Şanlıurfa'da sulama kanalına düşen araçta boğularak can veren 3 kardeş gözyaşları arasında toprağa verildi. Aile, başka canların yanmaması için yetkililerden kanal çevresinde önlem alınmasını istedi.

3 kardeş ölüme beraber gitti! Aileden yetkililere çağrı
banner2

Şanlıurfa'da, kontrolden çıkarak sulama kanalına devrilen otomobilin sürücüsü Abdulaziz Bakış (23) ile kardeşleri 8 yaşındaki Sara ve 10 yaşındaki Zeynep Bakış'ın cenazeleri otopsi işlemlerinin ardından yakınlarına teslim edildi.

Adli Tıp Kurumu morgundan alınan Bakış kardeşlerin cenazeleri, İkiağız Mahallesi'nde kılınan cenaze namazının ardından yan yana kazılan mezarlarda toprağa verildi. Ailesi 3 kardeşin ardından gözyaşlarına boğuldu. 


'MARKETTEN DÖNERKEN KAZA OLMUŞ'

Hayatını kaybeden Abdülaziz Bakış'ın kaza olmasaydı sözleşmeli er olarak TSK'da göreve başlamak üzere yarın kentten ayrılıp Isparta'ya gideceği öğrenildi.

Acılı aileden 3 kardeşin amcası Halil Bakış yetkililere seslenerek "Büyük yeğenim iki kardeşini alıp markete gidiyor. Evlerine dönerken bu kaza oluyor ve 3 yeğenim hayatını kaybetti. İçimizi yalan bu olaydan sonra yetkililerin sulama kanallarının etrafında benzer olaylara karşı önlem almasını istiyoruz" dedi.

BİHA

YORUM EKLE