AK Parti İl Başkanından 'şehir hastanesi' açıklaması

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, katıldığı TV programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, şehir hastanesi konusunda da önemli açıklamalar yaptı.

AK Parti İl Başkanından 'şehir hastanesi' açıklaması
banner1

Yerel seçimler öncesinde çalışmalarına devam eden AK Parti'de, İl BaşkanıBahattin Yıldız Duru TV'de katıldığı programda gündeme ilişkin önemliaçıklamalarda bulundu.

Şehir hastanesinin belirtilen sürede hizmete açılacağını aktaran Yıldız, "Yeni hastanemiz belirtilen süre zarfında yapılacaktır, halkımız bizlere güvensin. AK Parti sözünde daima duran bir partidir" dedi. 

Uçak seferlerinin artırılması konusunda da sürekli görüşmelerde bulunduklarını bildiren Yıldız, "Uçak seferlerinin artırılmasıyla ilgili THY yetkilileriyle sürekli görüştük, Göbeklitepe ziyaretlerindecumhurbaşkanımız talimat verdi. THY Başkanı İlker Bey müjdeyi verdi, uçak sefer sayıları artırıldı" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kenti çok sevdiğini, Urfalıların da cumhurbaşkanını çok sevdiğini kaydeden Yıldız "Cumhurbaşkanımız Erdoğan Urfa'mızı sever, Urfa'mız da Cumhurbaşkanımızı çok sever" sözlerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 12:16
YORUM EKLE