Yörex Fuarı sona erdi

TOBB’un desteğiyle bu yıl 10’uncusu ‘Sizin oraların nesi meşhur’ sloganıyla düzenlenen, Yöresel Ürünler Fuarı sona erdi. Fuarın, Urfa’nın yöresel lezzetlerinin tanıtımında oldukça önemli katkı sağladığına vurgu yapıldı.

Yörex Fuarı sona erdi
banner2

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Başkan Yardımcısı, Mehmet Yetim, Meclis Başkanı Ahmet Altun, Meclis Başkan Yardımcıları Kemal Süt, Vedat Polat ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’nden oluşan heyet olarak gerçekleştirdiği 10. YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı programı, 5 etkinliğin ardından sona erdi.

 

ŞUTSO Heyeti,  Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde TOBB’un desteğiyle bu yıl 10’uncusu ANFAŞ Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve ‘Sizin oraların nesi meşhur’ sloganıyla, 7 bölgeden 81 il, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, 18 kalkınma ajansı, yaklaşık 150 oda ve borsa ile toplam 647 katılımcı firmanın yer aldığı, Yöresel Ürünler Fuarının açılış törenine katılarak ilk etkinliğini gerçekleştirildi.  Heyet daha sonra, Şanlıurfa standında Eski Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Şanlıurfa Eski Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz, Gazeteci Yavuz Donat’ı ağırladı. Standa gelen Şanlıurfa yöresel ürünlerini yakından görmek ve tanımak isteyen ziyaretçilerle yakından ilgilendi.

 

BİHA

YORUM EKLE

banner99