Viranşehir’den çocuklara karne hediyesi

Viranşehir Belediyesi, tatile başlayan çocuklara karne hediyesi olarak, 4 gün sürecek olan tiyatro gösterisi düzenlendi.

Viranşehir’den çocuklara karne hediyesi
banner1

VİRANŞEHİR - Viranşehir Belediyesi, karnelerini alan öğrenciler için karne hediyesi olarak tiyatro etkinliği tertipledi.

Viranşehir Belediyesi tiyatro ekibi tarafından Viranşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde sahnelenen “Bir elin nesi var, iki elin sesi var” adlı çocuk oyununa, minik tiyatro severler ve aileleri katıldı.

Yönetmenliğini Mustafa Elbenim’in yaptığı “Bir elin nesi var, iki elin sesi var” adlı çocuk tiyatro oyunu, miniklere ve ailelerine eğlence dolu anlar yaşattı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yoğun ve yorucu geçen bir eğitim öğretim döneminin ardından Viranşehir Belediyesi olarak çocuklara özel bir hediye vermek istediklerini belirterek,  “Çocuklarımız karnelerini alıp, tatile başladı. Biz de çocuklarımızın daha verimli ve eğlenceli bir tatil geçirmeleri ve keyifle dinlenebilmeleri için birbirinden eğlenceli ve özel oyunları çocuklarımızla buluşturma kararı aldık. Bu kapsamda “Bir elin nesi var, iki elin sesi var” adlı çocuk oyunu gösterisi düzenledik. Bu sayede çocuklarımıza tiyatroyu sevdirmeyi ve kültürel anlamda da kendilerini geliştirmesini istiyoruz. Etkinliğimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz” diye konuştu.

Öte yandan 18 Haziran’da başlayan 11.00, 13.00 ve 15.00’te olmak üzere günde 3 seans olarak düzenlenen tiyatro oyunu, 21 Haziran salı günü son kez sahnelenecek.

BİHA


YORUM EKLE