Viranşehir'de kavga! 1 ölü, 15 yaralı

Viranşehir'de 2 grup arasında çıkan silahlı, taşlı, sopalı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti, aralarında 1 çocuğun da bulunduğu 15 kişi yaralandı. Olay yerine ambulans ve polis ekibi sevk edilirken olaya dair görüntüler de ortaya çıktı.

Viranşehir'de kavga! 1 ölü, 15 yaralı
banner1

Kavga, akşam saatlerine doğru merkez Yeni Mahallede bulunan kıraathanede meydana geldi.

2 grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Tartışma büyürerek silahların, taş ve sopaların kullanıldığı kavgaya dönüştü. Kavgada 14 yaşındaki Mustafa Sığak ile İsmail Sığak (45), Sinan Sığak (47), Celal Sığak (42), Mehmet Sığak (33), Eyüp Sığak (36), Mustafa Sığak (66), Mehmet Nur Zenciroğlu (43),  Bedih Zenciroğlu (32), Mevlüt Zenciroğlu (30), Sinan Zenciroğlu (42), İsmail Zenciroğlu (25), Şeyhmus Zenciroğlu (23), İlyas Zenciroğlu, Muzaffer Zenciroğlu ve Lütfi Çaput (27) yaralandı.

 

KAVGANIN AĞIR BİLANÇOSU

 

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi. 16 yaralı olay yerine giden sağlık ekiplerince Viranşehir Devlet Hastanesine -kaldırıldı. Yaralılardan 42 yaşındaki Celal Sığak doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. 14 yaralının durumunun iyi olduğu, yaralı 23 yaşındaki Şeyhmus Zenciroğlu'nun durumunun ise ağır olduğu öğrenildi.

Polis ekipleri başka bir olayın daha yaşanmaması için güvenlik önlemi aldı.

Olayla ilgili soruşturma sürerken, kavgaya dair görüntülere ulaşıldı. Görüntülerde sıkılan silah sesi, yaralı bir kişinin taşınması ve kavgaya sopalarla gidenler yer aldığı görüldü. 

BİHA

YORUM EKLE