Urfalı yarışmacı, taklit yeteneği ile şaşırttı

Şanlıurfalı Abdülkadir Demir, katıldığı ‘Kim Milyoner Olmak İster’ programında yaptığı taklitlerle izleyenleri güldürdü.

Urfalı yarışmacı, taklit yeteneği ile şaşırttı
banner2

Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına katılan aslen Şanlıurfalı Abdülkadir Demir, başarılı performansıyla alkış topladı. Oyunculuk hayali olduğunu belirten ve yavaş yavaş setlere gitmeye başladığını anlatan Demir, kazanacağı parayla oyunculuk eğitimi almak istediğini söyledi. Lise mezunu olduğunu söyleyen genç yarışmacı, otellerde taklit yaptığını ve oyunculuğa gönül verdiğini ifade etti. Yaptığı taklitlerle Kenan İmirzalıoğlu'nu ve stüdyodakileri güldüren Demir, 30 Bin TL'lik soruyu da açtırarak hayallerine yaklaştı. Oyunculuğa gönlünü kaptıran Abdülkadir Demir, Kim Milyoner Olmak İster'de "Yeşilçam'ın kötü adamı" sorusuyla karşılaştı. Bir röportajında, "Ben aslında kötü adamı oynayarak insanları aydınlattığım için İçişleri Bakanlığından takdirname bile aldım" diyen Yeşilçam oyuncusu kimdir? sorusunda şu şıklara yer verildi:

A) Erol Taş

B) Coşkun Göğen

C) Bilal İnci

D) Nuri Alço

Kim Milyoner Olmak İster'de çıkan Yeşilçam sorusunun cevabı Nuri Alço oldu. Yeşilçam'ın efsane oyuncusu ile ilgili çıkan soruya Abdülkadir’in cevap verirken zorlandığı görüldü.

BİHA

YORUM EKLE