Urfa turizmi için çalışmalar değerlendirildi 

Şanlıurfa Turizminin Danışma Kurulu olarak görev yapan ve ilk toplantısını 18 Temmuzda gerçekleştiren Şanlıurfa Turizm Konseyi, alt çalışma komisyonları ile çalışmalarına devam ediyor.

Urfa turizmi için çalışmalar değerlendirildi 
banner2

ŞANLIURFA-Şanlıurfa Turizminin Danışma Kurulu olarak görev yapan ve ilk toplantısını 18 Temmuzda gerçekleştiren Şanlıurfa Turizm Konseyi, alt çalışma komisyonları ile çalışmalarına devam ediyor.

Politika ve Ürün Geliştirme Teknik Çalışma Grubu 3. toplantısını 1 Ağustos Perşembe günü Ticaret Sanayi Odası binasında, Şanlıurfa Turizmi Geliştirme A.Ş koordinasyonunda gerçekleştirdi. 

Teknik Çalışma Grubu, gerçekleştirdikleri toplantıda konaklama, ulaşılabilirlik ve turizm stratejileri başlıklarında turizm alt yapısı konularını; yöresel gelenekleri, kültürü ve tarihi geliştirmek ve tanıtmak, inanç turizmini geliştirmek, doğa ve kırsal hayat ürünlerini geliştirmek başlıklarında ildeki özel stratejik girişimleri değerlendirdi.

Politika ve Ürün Geliştirme Teknik Çalışma Grubu bir sonraki toplantısını Ağustos sonunda yapmak üzere karar alarak toplantıyı sonlandırdı.

BİHA

YORUM EKLE