Urfa'da Sevgililer Günü'nde en anlamlı hediyeleşme

Şanlıurfa'da 14 Şubat Sevgililer Günü'nde farklı ve anlamlı bir kampanya yapan Şanlıurfa Rahmet Derneği "Asıl sevgililerimiz onlar" diyerek ihtiyaç sahibi çocuklara hediyeler dağıttı.

Urfa'da Sevgililer Günü'nde en anlamlı hediyeleşme
banner1

Şanlıurfa'da ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan, hayırseverler ile muhtaçlar arasında köprü kuran Rahmet Derneği bu kez 14 Şubat Sevgililer Günü'nü de yardım için fırsata çevirdi ve ihtiyaç sahibi çocukların yüzünü güldürdü. 

Dernek, 14 Şubat Sevgililer günü için "Sevgini Benimle Paylaşır mısın?" sloganı ile kampanya başlattı. Sevgililer Günü'ne anlamlı bir yorum katan dernek, ihtiyaç sahibi çocukları belirleyerek gönüllülerden yardım topladı. Anlamlı etkinliğe vatandaşlar da duyarsız kalmadı. Hayırsever vatandaşlardan gelen yardımlarla Şanlıurfa başta olmak üzere Erzurum'a kadar farklı illerden 300 çocuğa oyuncak, kırtasiye malzemesi, ayakkabı, cips, meyve suyu ve çikolata dağıtıldı.

İhtiyaç sahibi çocuklara yapılan yardım görüntüsü yürekleri ısıtan dernek yetkilileri "14 Şubat'ta asıl sevgililerimiz canparelerimiz olan yavrularımıza hediyelerini ulaştırdık. Onların mutluluğu bizlere en büyük hediyedir" dedi.

Yardım, takdir topladı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99