Urfa'da ipler gerildi! AK Partili vekillerden sert sözler...

AK Parti Urfa Vekili Halil Özcan isim vermeden sert eleştirilerde bulunarak "Bu davayı şahsi ihtirasları için kullananlar bilin ki bu kutlu dava sizi çarpacaktır" dedi. Vekil Özcan'ın paylaşımının ardından mevkidaşı Fakıbaba'nın "Bir lafa bakarım, laf mı diye. Bir de söyleyene bakarım adam mı diye" sözleri dikkat çekti. Kulisler iki ismin birbirini eleştirdiğini konuşuyor.

Urfa'da ipler gerildi! AK Partili vekillerden sert sözler...
banner1

ŞANLIURFA- Şanlıurfa'da siyasette yeni gündem AK Partili vekiller oldu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba'nın son Şanlıurfa ziyareti ve bu ziyarette yaptığı "Ben Şanlıurfa için gerekirse muhtar da olurum. Ben Şanlıurfa için canımı bile veririm, ben vatandaşlarım hizmetindeyim" sözleri çok konuşuldu. Vekil Fakıbaba'nın Büyükşehir Belediye Başkanı olmak için mesajlar verdiği, siyaset hayatına bu hedefle yön vereceği iddia edildi. 

VEKİL ÖZCAN: İKİLİK ÇIKARANLARI BU KUTLU DAVA ÇARPACAK

Fakıbaba'nın ziyaretinin ardından AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Vekil Özcan isim vermeden sert eleştirilerde bulunduğu paylaşımında "Fitne adam öldürmekten daha büyük bir günahtır. Bu davayı şahsi ihtirasları için kullanan, egolarını tatmin etmeye çalışan, başkalarıyla olan hesabını dava adı altında görenler, teşkilatların içinde, belediyelerdhatta ve hatta Şanlıurfa'lı hemşehrilerimiz arasında ikilik çıkaranlar, bilin ki bu kutlu dava sizi çarpacaktır. Buna olan inancım tamdır." dedi.

"ALGI YAPMAYA ÇALIŞANLARIN AKSİNE..."

Şanlıurfa'da ziyaretindeki gözlemlerini de aktaran Vekil Özcan "Ziyaretlerim esnasında Şanlıurfalı hemşehrilerimin Cumhurbaşkanımıza olan muhabbetinin artarak devam ettiğini görmek bizleri çokmutlu etti. Aynı zamanda gerek İl Başkanlığımızın çalışmaları gerekse Büyükşehir Belediyemizin ve diğer ilçe belediyelerimizin hizmetleriyle ilgili algı yapmaya çalışanların aksine halkımızın memnuniyetini gördüm Şanlıurfalı hemşehrilerim biliniz ki, gerek bizler gerek teşkilatlarımız gerekse Büyükşehir Belediye Başkanımız ve tüm Belediye Başkanlarımız yani AK kadrolar olarak daha çok çalışacak eksikliklerimizi tamamlayacak saflarımızı sıklaştırarak her zaman olduğu gibi Şanlıurfa’nın ve Şanlıurfa’lı hemşehrilerimizin her daim emrinde ve hizmetinde olduk, oluyoruz, olmaya devam edeceğiz inşallah" ifadelerini kullandı. 

"HEM YANDAŞ, HEM MUHALİF..."

Bahse konu kişi yada kişilerin bir çok role büründüğünü ifade eden Vekil Özcan "Bunları yazma gereğinin doğmuş olması benim için hem acı hem de zaman kaybıdır. Bu kişiler hem yandaş, hem muhalif, hem kurt, hem ceylan, hem mağrur, hem de makdur rolündedir. Bu şer odaklarından Allah’a sığınalım aynı zamanda dikkatli olalım. Rabbim Şanlı şehrimizi ve bizleri bu odakların şerlerinden korusun inşallah. Şanlıurfa'lı hemşehrilerime saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum" dedi.


YORUM EKLE

banner99