Tarlada çalışmaya giden genç bir daha eve dönmedi

Haliliye’de dün akşam saatlerinde tarladan çıkan 23 yaşındaki Sakıp Başak, bir daha eve dönmedi. Sakıp’ın ailesi çaresiz şekilde oğullarını arıyor.

Tarlada çalışmaya giden genç bir daha eve dönmedi
banner2

HALİLİYE – Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi İkiağız Mahallesi civarında tarlada çalışan ve daha sonrada kendisinden haber alınamayan gencin kaybolması üzerine polis ekipleri tarafından arama çalışması başlatıldı.

İddiaya göre, öğle saatlerine kadar tarlada çalışan genç en son çevredeki vatandaşlar tarafından Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nün (DSİ) sulama kanalı çevresinde görüldüğü öne sürüldü. Ekipler genci, en son görüldüğü sulama kanalında arıyor.

HERHANGİ BİR İZE RASTLANMADI

Polis ekiplerine kayıp ihbarında bulunan ailenin acılı bekleyişi devam ederken, gencin kaybolduğu öne sürülen kanalda su altı kurtarma ekibi çalışma başlattı. Kanaldaki çalışmalar devam ederken herhangi bir ize rastlanmadığı öğrenildi.

Gözü yaşlı aile, oğullarının görenlerin veya onun nerede olduğunu bilenlerin polise haber vermesini ve 0 (545) 256 33 25 numaralı telefondan kendilerine ulaşmasını istedi.

 

BİHA                                  

 

 

 


YORUM EKLE

banner99