ŞUTSO, HRÜ’nün projesine destek sağlayacak

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından hayata geçirilecek olan ve ŞUTSO'nun da destekleyeceği proje için oluşturulan komisyonda çalışmalara başlandı. Projeye göre öğrenciler son dönem iş yeri uygulama eğitimi alacak.

ŞUTSO, HRÜ’nün projesine destek sağlayacak
banner2

Harran Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Rağıp Terzi ve beraberindeki heyet, Üniversite-sektör işbirliği kapsamında ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

ŞUTSO Meclis Üyesi Mustafa Ekinci, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. İlker Rağbetli, Öğr. Gör. Elvan Gökcen ile Öğr. Gör Sabri Kürkçüoğlu'nun da yer aldığı ziyarette, Harran Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda 3+1 Uygulamalı Eğitim Modeli çalışmaları ile ilgili istişarede bulunuldu.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek olan ŞUTSO'nun da destekleyeceği proje için oluşturulan komisyon, çalışmalara başlayacak. Projeye göre öğrenciler son dönem işyeri uygulama eğitimi alacak.

BİHA

YORUM EKLE

banner99