ŞUTB Başkanı Kaya’dan yeni yıl mesajı

ŞUTB Başkanı Mehmet Kaya, yeni yıl mesajında, “Yeni yılda inşallah tüm bu musibetler atlatılacak ve sevdiklerimizle uzun ve refah dolu bir geleceğin kapısı aralanacaktır” ifadesini kullandı.

ŞUTB Başkanı Kaya’dan yeni yıl mesajı
banner2

Şanlıurfa Ticaret Borsası (ŞUTB) Başkanı Mehmet Kaya, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Geçen iki yılda dünya çapında çok sayıda olumsuzlukların yaşandığını belirten Kaya, etkisini sürdüren pandemi ve buna bağlı olarak yaşanan ekonomik sıkıntıların ve can kayıplarının kendilerini derinden sarstığını kaydetti.

Doğal afetlerle birlikte mücadele edildiğini vurgulayan Kaya, “Sel ve yangınlarda birbirimize kenetlendik. Biz hep bir olmayı bildik” ifadesini kulandı.

2022 yılının tüm dünyaya sağlık ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Kaya, açıklamasında şunlara yer verdi:

“Devletimizin aldığı önlemler ve uyguladığı politikalar milletimizin desteğiyle başarıya ulaşacaktır. Bu anlamda hepimize görevler düşüyor. Bizler de kurumsal anlamda bu süreçte görevlerimizin bilincindeyiz.  Şanlıurfa Ticaret Borsası olarak yerel anlamda çeşitli projelerle hemşerilerimize yardımcı olacak çözümler üretmeye çalıştık. Problemlerimizi gerekli mercilere ileterek çözümün takipçisi olduk. Tacir ve esnafımızın sesini her platforma taşıdık. Üyelerimiz için çok sayıda kurum, kuruluş ve bankayla anlaşmalar imzaladık. Tarımsal ürünlerimizin katma değerini arttıracak çalışmalar yaptık. Hemşerilerimize bir nebze yardımcı olabilmek için var gücümüzle mücadele ettik. Bu yıl, ülke olarak tüm çabalarımızın meyvesini alacağız inşallah. 2022’nin tüm dünyaya sağlık ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Yeni yılda İnşallah tüm bu musibetler atlatılacak ve sevdiklerimizle uzun ve refah dolu bir geleceğin kapısı aralanacaktır”.

BİHA


YORUM EKLE