ŞUSKİ'nin altyapı çalışmaları kent genelinde sürüyor

Kent genelinde ve kırsalda altyapı hizmetlerini sürdüren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, teknik ekibiyle altyapı eksikliklerini yerinde tespit ediyor ve gerekli hizmetleri Şanlıurfalılarla buluşturuyor. 

ŞUSKİ'nin altyapı çalışmaları kent genelinde sürüyor
banner1

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları doğrultusunda Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi (ŞUSKİ) Genel Müdürlüğü koordinesinde yapılan tespit çalışmaları ile hem merkezde hem de kırsal mahallelerde vatandaşların talebi dinlenerek gerekli altyapı çalışmaları yapılıyor.

BALIKLIGÖL DEVLET HASTANESİ ALTYAPISI YENİLENİYOR

ŞUSKİ, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün talimatlarıyla içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde özellikle sağlık kuruluşlarında oluşabilecek bakım, onarım ve arıza taleplerine çözüm bulmaya devam ediyor. ŞUSKİ İçme Suyu ve Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri son olarak Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nde yaşanan altyapı sorununa müdahale etti. Ekipler altyapıda eskiyen ve deforme olan sistemi sil baştan yenileyerek uzun ömürlü ve kaliteli malzemelerle çalışmaları tamamladı.

BAŞHEKİM YARDIMCISI AYDIN'DAN BEYAZGÜL'E TEŞEKKÜR

Yapılan çalışmaları değerlendiren Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı İsa Aydın, "Altyapımız çok eski olduğu için sıkıntı yaşıyorduk. Eski bir tesisatın olması nedeniyle son zamanlarda sıkıntımız daha da arttı. Talebimizi Büyükşehir Belediyemize ilettik. Sağ olsunlar bu desteklerini bizlerden esirgemediler. En hızlı bir şekilde müdahalede bulundular. Kanalizasyon, atık su ve yağmur su hatlarını yeniden projelendirdiler ve hemen altyapıda çalışmalarına başladılar. Şuanda herhangi bir sorunumuz kalmadı. Bu anlamda bizlere desteklerini sunan Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül'e ve tüm ekibine teşekkür ederiz" diye konuştu.

ŞUSKİ'NİN KIRSAL MAHALLELERDEKİ HİZMETLERİ DE SÜRÜYOR

ŞUSKİ ekipleri, kent merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de altyapı hizmetlerini kesmiyor. Bu kapsamda ŞUSKİ Genel Müdürü Muhammed Said Güllüoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Uslu ve ilgili teknik ekip, Eyyübiye İlçesi Sağlık kırsal mahallesinde yapımına başlanan ve devam eden yaklaşık 4 bin 500 metre kanalizasyon hattı çalışmalarını yerinde inceledi.

Sağlık Kırsal Mahallesinde başlatılan altyapı çalışmalarından dolayı mahalle sakinleri ve mahalle muhtarı Halil Demir, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e ve ŞUSKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

BİHA

YORUM EKLE