Suruç yolunda zincirleme kaza! Çok sayıda yaralı var

Şanlıurfa-Suruç yolunda 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında aralarında yeni doğmuş bebek ve çocukların da bulunduğu 13 kişi yaralandı.

Suruç yolunda zincirleme kaza! Çok sayıda yaralı var
banner2

SURUÇ- Kaza, bu akşam Şanlıurfa-Suruç yolunda yaşandı.

Plakası ve sürücüsü öğrenilemeyen 2'si hafif ticari araç, 1 otomobil ve minibüs çarpıştı. Korkunç kaza sonrası yapılan ihbarın ardından bölgeye sağlık, jandarma ve UMKE ekipleri sevk edildi. Olay yerine giden sağlık ekipleri yaralıları ambulanslarla kentteki çeşitli hastanelere kaldırdı. 

Yaralılar arasında henüz yeni doğmuş bir bebek de olduğu öğrenildi. Bebek Nihat Alan Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne, bebek Hacı Mihran Yöyen ve M.Mesut Yöyen Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne; çocuklar 5 yaşındaki Rahime Yöyen Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, 5 yaşındaki Nejla Polat Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken 10 yaşındaki Bahar Çoban'ın da nakil talebinin reddedildiği öğrenildi. 

Diğer yaralılardan Sedat Şimşek (29), Mehmet Emin Alan (55) Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, Hülya Yöyen (21), Songül Yöyen (21) Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, Huriye Yöyen (55) Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Server Alan (21) Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Tüm yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kazada araçlarda da maddi hasar oluştuğu görüldü. Araçlar çekici yardımıyla yoldan çekildi. 

Kaza nedeniyle aksayan trafik araçların yoldan çekilmesiyle normal seyrine döndü.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

BİHA


YORUM EKLE