Süleyman Soylu’dan sonra bakanlığın ikinci ismi Şanlıurfa’da

İçişleri Bakanı Soylu’nun cumartesi günü Şanlıurfa’ya sürpriz ziyaretinin ardından bu kez Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı kente geldi. Çataklı ile AFAD Başkanı Yunus Sezer de geldi.

Süleyman Soylu’dan sonra bakanlığın ikinci ismi Şanlıurfa’da
banner2

ŞANLIURFA –İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Başkanı Yunus Sezer bazı temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.

Geçen cumartesi günü Şanlıurfa’ya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sınır bölgesine giderek önemli temaslarda bulunmuştu. Bakan Soylu özellikle Barış Pınarı bölgesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi almıştı.

Bugün de İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ve AFAD Başkanı Yunus Sezer kentte geldi.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Kaytan ve diğer protokol üyeleri heyeti GAP Havalimanı’nda karşıladı.

Ulusal basında temsilcilerin de yer aldığı heyet, güvenli bölgede Suriyeliler için yapılacak olan AFAD konut projesi alanında incelemelerde bulunacağı öngörülüyor.

Şanlıurfa Valiliği’nden yapılan paylaşımda, şu paylaşıma yer verildi:

“GAP Havalimanı'ndayız... İlimize gelen İçişleri Bakan Yardımcımız Sn. @ismailcatakli  ve AFAD Başkanımız  @Yunus_Sezer_  karşılamaya gittik. Aynı zamanda Çobanbey ve Azez bölgelerine yapılacak ziyaretler için ilimize gelen Ulusal basınımızın temsilcilerini uğurladık”.

BİHA


YORUM EKLE