Şanlıurfalı yarışmacının jokeri Türkiye gündemine oturdu

“Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına İsveç’te yaşayan, aslen Urfalı olan Mehtap Gül Caymaz katıldı. Urfalı yarışmacı için joker olarak katılan bir doktor, ‘Omurilik soğanı' yerine 'Omurilik sarımsağı' yanıtını verince gündeme oturdu.

Şanlıurfalı yarışmacının jokeri Türkiye gündemine oturdu
banner1

Ünlü isim Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu  ATV'deki ‘Kim Milyoner Olmak’ yarışmasına İsveç’te yaşayan, aslen Urfalı olan ve pandemi sebebiyle şuanda Adana’da yaşayan Mehtap Gül Caymaz katıldı. Son bölümde yayınlanan yarışma esnasında, ilginç anlar yaşandı. Urfalı yarışmacı, “Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır?” sorusu için “Bir fikrim var ama telefonla joker hakkımı kullanmak istiyorum” diyerek, telefonla joker hakkını kullandı.

DOKTORDAN YANLIŞ CEVAP

Doktor arkadaşını arayan Caymaz, şıklardan 'Omurilik sarımsağı' cevabını aldı. Doktor arkadaşına güvenerek, bu şıkkı tercih eden Caymaz, soruyu yanlış cevaplayınca yarışmadan elendi.  Doktor olan jokerin 'Omurilik soğanı' yerine yanlış olan 'Omurilik sarımsağı' yanıtını vermesi sosyal medyanın gündemine oturdu.

Verilen bu cevap karşısında şaşkınlık yaşayan Kenan İmirzalıoğlu da,  “Arkadaşınız doktordu değil mi? Hangi bölüm?” diye sordu. İmirzalıoğlu, daha sonra “Acaba Ali Bey’in kafası mı karıştı diye düşünüyorum. Ali Bey’in bu sorunun cevabını bildiğinden eminim, emin olmak istiyorum. Heyecandan karıştırdığını düşünüyorum, düşünmek istiyorum” dedi.

BİHA

 

 

YORUM EKLE