Şanlıurfa ekibi aldığı galibiyetle lider oldu

Viranşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, deplasmanda karşılaştığı Ada Koleji Zeugma Kadın Voleybol Takımını 3-1 mağlup etti.

Şanlıurfa ekibi aldığı galibiyetle lider oldu
banner1

Viranşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Şanlıurfa ekibi, son olarak deplasmanda karşılaştığı Ada Koleji Zeugma Kadın Voleybol Takımını 3-1 mağlup etti.

Viranşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı maça iyi başlarken, ilk seti 25-17 kazanarak 1-0 öne geçti. İkinci sette başa baş mücadele eden Viranşehir takımı, bu seti 25-23 kaybetti. Viranşehir Belediye Kadın Voleybol Takımı üçüncü seti de 25-17 kazanarak durumu 2-1 yaptı. Şanlıurfa ekibi son seti de 25-17 skorla alarak sahadan 3-1 galip ayrıldı. Viranşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı çıktığı 4 maçta da galip gelerek grubunda averajla liderliğe yükseldi.

Viranşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı Hocası Mehmet Tahir Özdemir, maç ile ilgili açıklamasında, “Çok şükür bugün de deplasmanda galip geldik ve çıktığımız dört maçı da kayıpsız kapattık. İnşallah önümüzdeki maçları da kazanıp Viranşehir’e şampiyonluğu getireceğiz” dedi.

Viranşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı Başkanı Süleyman Çelik ise “Her maçtan sonra bir adım daha hedefimize ulaşıyoruz. Bugün de deplasmanda galip geldik ve 4 maçta 4 galibiyet aldık. Bu güzel galibiyetten dolayı ben kızlarımı, takım hocası ve ekibini can gönülden tebrik ediyorum. İnşallah önümüzdeki maçları da kazasız belasız atlatırız ve her zaman dediğimiz şeyi söylüyorum Şanlıurfa’ya bir ilk yaşatıp kupayı Viranşehir’e getireceğiz. Her zaman yanımızda olan ve desteğini bizden esirgemeyen ve her zaman desteği sunan Viranşehir Belediye Başkanımız Sayın Salih Ekinci’ye teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BİHA

YORUM EKLE