Şanlıurfa'da yağmurla birlikte kesintiler başladı

Şanlıurfa'da yaz çilesi bitti, kış çilesi başladı. Günlerdir Karaköprü'de elektrik kesintisinin yaşanmadığı gün yok gibi. Akşam saatlerinde ise DEDAŞ adeta kışa hoşgeldin Partisi yaptı. Yağmur yağar yağmaz elektrik kesintisi yaşandı.

Şanlıurfa'da yağmurla birlikte kesintiler başladı
banner1

Şanlıurfa'nın en önemli sorunlarının başında elektrik konusu geliyor. Özellikle Karaköprü ilçesi başta olmak üzere hemen her bölgede yaşanan kesintiler, can sıkmaya devam ediyor.

Yaz aylarında kesintilerden muzdarip olan vatandaşlar, havaların da soğuması ve yağışlarla birlikte daha zor günler yaşamaya başladı.

Son bir kaç gündür Şanlıurfa'nın ilçelerinde mevsimin ilk yağmurları düşerken, hemen hergün elektriklerin kesildiği Karaköprü ilçesinde ise yağışla birlikte DEDAŞ, adeta kışa hoşgeldin partisi yaptı.

Yağmurla birlikte elektriklerin kesildiği ilçede, vatandaşlar duruma isyan ederken, konu ile ilgili olarak sosyal medyada çok sayıda paylaşım yapıldı.

Yaşanan problemin çözümü için yetkilileri göreve davet eden vatandaşlar, kış mevsimi ile birlikte aynı sorunların sezonuna merhaba dediklerini aktardı.

Bir vatandaş ise "Bize bu romantik havayı sunduğunuz için teşekkür ederiz" diyerek tepkisini dile getirdi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99