Şanlıurfa'da plaka çalan zanlılar adliyeye sevk edildi

Şanlıurfa’da araçların ön ve arka plakalarını çaldıkları şüphesiyle gözaltına alanın üç kişi, Asayiş Şube Oto Hırsızlık Büro Amirliğince sorguları tamamlanarak adliyeye sevk edildi.

Şanlıurfa'da plaka çalan zanlılar adliyeye sevk edildi
banner1

ŞANLIURFA - Şanlıurfa'da plaka ve araç hırsızlığı şüphesiyle gözaltına alanın üç kişinin emniyetteki sorguları tamamlandı. Şüpheli şahıslar adliyeye sevk edildi.

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce 10 LV 783 plakalı aracın çalınması üzerine ilçe ve il genelinde yakalanması için çalışma yapılmıştı.

Halfeti’de çalınan araca ilişkin tahkikat devam ederken bu defa Şanlıurfa merkezde aynı marka 3 aracın ön ve arka plakaların çalındı. Söz konusu hırsızlıkların terörle bağlantılı olabileceği şüphesi üzerine devreye TEM Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü girdi.

TEM Şube Müdürlüğü Ekipler Büro Amirliği, kapsamlı çalışma sonucu çalınan 1 araç, diğer plakaları ve 3 şüpheliyi yakaladı.

Hırsızlık şüphelileri M. Ö. H. Ö ve İ. B., TEM Şube Müdürlüğü Ekipleri Büro Amirliği tarafından düzenlenen operasyonla Haliliye ilçesinde yakalandı.

Asayiş Şube Oto Hırsızlık Büro Amirliğince sorguları tamamlanan M. Ö. İ. B. ve H. Ö., Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. Burada alınan sağlık raporu sonrası zanlılar adliyeye sevk edildi.

BİHAYORUM EKLE