Şanlıurfa'da 'İrfan Sohbetleri' devam ediyor

Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun, yaptığı açıklamada 'İrfan Sohbetleri'nin devam ettiğini söyledi.

Şanlıurfa'da 'İrfan Sohbetleri' devam ediyor
banner2

Sendika üyelerinin daha iyi bir yaşam için mali, sosyal ve özlük haklarını iyileştirme çabalarının yanında, sosyal doku ve manevi değerlerine katkı sunacak kültürel çalışmalara önem veren Eğitim-Bir-Sen'in İrfan Sohbetleri etkinliği devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta ilki yapılan sohbetlerle ilgili bilgiler veren Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun şunları söyledi:

"Memur-Sen, Eğitim-Bir-Sen olarak; üyelerimizin, daha iyi bir yaşam için mali, sosyal ve özlük haklarının iyileştirilmesi çabalarının yanında, sosyal dokumuza ve manevi değerlerimize katkı sunacak kültürel çalışmalara da önem verdiğimizi belirterek 'İrfan Sohbetleri' demiştik. Geçen cumartesi de; haftanın konusu olarak; ''Sanık mısınız?'', ''Yargıç mısınız?'', ''Yoksa şahit misiniz?'', ''Kelime-i Şehadetin Anlamı'' işlendi. Yoğun katılım ve karşılıklı yapılan paylaşımlarla verimli bir sohbet gerçekleşti. Güzel sunumundan dolayı Vedat Akıllı Beye ve katılım sağlayan her kese teşekkür ediyorum. Her cumartesi ikindi namazına müteakip farklı konularla sendika binamızda irfan sohbetlerimiz devam edecektir."

BİHA

YORUM EKLE

banner99