Şanlıurfa'da bir ilk daha! Açık Hava Otomobil Konseri

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz haftalarda başlatılan ve oldukça büyük ilgi gören "Arabada Sinema Etkinliği"nden sonra Şanlıurfalıları bir ilki daha yaşatarak ‘Açık Hava Otomobil Konserini başlattı.

Şanlıurfa'da bir ilk daha! Açık Hava Otomobil Konseri
banner1

Sosyo-kültürel belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu vatandaşları Grup İmera ile buluşturdu.
 

Şanlıurfa Müzesi önünde düzenlenen ‘Açık Hava Otomobil Konseri’nde sahne alan Grup İmera, Şanlıurfalılara bir birinden eserlerini seslendirdi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de vatandaşlarla beraber otomobilde Grup İmera konserini izledi.Şanlıurfa’nın bir müzik şehri olduğunu ifade eden Beyazgül, “Grup İmera’ya çok teşekkür ediyorum, sizleri coşturdu. Bu etkinliği düzenleyen Belediyemizde çalışan genç arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Şanlıurfa bir müzik şehridir. Bugün de burada Grup İmera var ama müziği seven, müziği söyleyen bir Urfa’nın bundan sonra birkaç köşesinde aynı anda müzik etkinliğini inşallah yapacağız” dedi.

Konsere katılan vatandaşlara ise Büyükşehir Belediyesi tarafından bayrak, maske ve çeşitli ikramlarda bulundu.

BİHA 

YORUM EKLE