Şanlıurfa’da ‘basın kartı’ sahibi gazetecilere indirim

Basın İlan Kurumu ve Özel Metrolife Hastanesi arasında basın kartı olan gazetecilerin sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanmaları için protokol imzalandı.

Şanlıurfa’da ‘basın kartı’ sahibi gazetecilere indirim
banner1

Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şube Müdürlüğü ve Özel Metrolife Hastanesi başhekimi Mustafa Cengiz Karakucak ve Özel Metrolife Hastanesi direktörü Mustafa Akkaya ile görüşmeleri sonucunda basın kartı sahipleri ile eş ve çocuklarının hastane hizmetlerinden indirimli faydalanması için mutabakata varıldığını bildirildi.

Protokol kapsamında hastaneye başvuran basın kartı sahipleri ile eş ve çocuklarının ameliyatlar, doğum-sezeryan, laboratuar hizmetleri ve MR-tomografi hizmetlerinden yüzde 20 indirimli faydalanabilecek.

Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada Özel Metrolife Hastanesi başhekimi Mustafa Cengiz Karakucak’a, hastane yönetim kuruluna ve Özel Metrolife Hastanesi direktörü Mustafa Akkaya ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa İl Müdürü Erdoğan Güvel’e katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti ve protokolün ilimizdeki basın çalışanlarına hayırlı olmasını temenni ettiklerini bildirdi.

BİHA

YORUM EKLE