Sanat sergisi açıldı

GESDER üyelerinin el emekleriyle hazırlanan karma sanat sergisi, Şanlıurfa Valiliği ve Şanlıurfa İl Kültür Turizm Müdürlüğü’nün destekleriyle Şanlıurfa İl Kültür Turizm Müdürlüğü Sergi Salonu’nda açıldı.

Sanat sergisi açıldı
banner1

ŞANLIURFA - Genç Eğitim ve Sanat Derneği (GESDER) öncülüğünde hazırlanan ‘İmparatorluğun Başkentinden Peygamberler Şehrine’ isimli karma sanat sergisi, Şanlıurfa İl Kültür Turizm Müdürlüğü Sergi Salonu’nda izlenime sunuldu.

Serginin açılışına İl Kültür ve Turizm Müdürü Aydın Aslan, Genç Eğitim ve Sanat Derneği Başkanı Vedat Telli, eserlerin sahipleri ve sanatseverler katıldı.

Sergide genç ressamlar tarafından yapılan toplam 60 eser beğeniye sunuldu.

Serginin açılışında konuşan Genç Eğitim ve Sanat Derneği Başkanı Vedat Telli, “Urfa’mıza güzel bir katkıda bulunmak için böyle bir proje sunduk. Herkese teşekkür ederiz. Genç Eğitim Sanat Derneği olarak tüm misafirlere selam olsun, teşekkür ederiz. Gençlerimiz güzel projeler ve eseler çıkarması için resim ve ressam hocalarımıza teşekkür ediyoruz. 60 eserimiz var, 3 gün açık olacaktır sergimiz. Herkesi bekleriz” dedi.

Sergi, İl Kültür Turizm Müdürlüğü Sergi Salonu’nda cuma gününe kadar ziyaret edilebilecek.

BİHA


YORUM EKLE