Polat'tan Kadir Gecesi mesajı

Ak Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Kadir Gecesi münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Polat'tan Kadir Gecesi mesajı
banner1

Vildan, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

 "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennemden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayının sonlarına yaklaşılırken, bu manevi havayı bin aydan daha hayırlı yapan Kadir Gecesine ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kadir Gecesi feyiz ve bereketi bin aydan daha hayırlı olan bir gecedir. Pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, manevi haz ve coşkunun doruğa ulaştığı, arınma ve bağışlanma fırsatı sunan bu mübarek gün ve gece de ibadetlerimizde, ahlaki yaşantımızda istikrar ve istikametin önemli olduğu bilinmeli, bugünü her gün yaşamaya gayret etmeliyiz. Kırgınlık, dargınlık, kin ve nefretin yerine, sevgiyi, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği egemen kılarak ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatmalıyız.

Birlik ve beraberliğe, kardeşlik ve dayanışmaya en çok muhtaç olduğumuz bu günlerde mübarek gün ve gecelerin önemini daha iyi idrak ederek, bu mübarek gecede, bu güzel vatanda birlikte yaşadığımız bütün kardeşlerimizi, felaketlerle, salgın hastalıklarla boğuşan yakın ve uzak çevremizdeki tüm insanlar için sağlığın, sevginin, barışın ve huzurun olması en büyük dileğimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Şanlıurfalı hemşehrilerim başta olmak üzere ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesi'nin mübarek olmasını diliyor ve bu gecenin, insanlığın barış, huzur ve saadetine, bütün müminlerin de affına vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum."

BİHA

YORUM EKLE