Mehmet Kuş, esnaf ve vatandaşlarla görüştü

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ardından Eyyübiyeli esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. İlçeyi dolaşan Kuş, talepleri yerinde dinledi.

Mehmet Kuş, esnaf ve vatandaşlarla görüştü
banner2

Esnaf ve vatandaş ziyaretleri ile sahada olan ve hem talepleri yerinde dinleyen hem de belediyenin çalışmalarını yerinde inceleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ardından yine esnaf ve vatandaşı ziyaret etti.

Beraberindekilerle birlikte Eyüp Peygamber Caddesi ve bölgesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Kuş, talepleri dinleyip, bunların çözümü için ilgilileri anında talimatlandırdı. Kuş’a yoğun ilgi gösteren esnaf ve vatandaşlar da kendilerini ziyaret eden Kuş’a teşekkür etti.

Eyyübiye’yi esnaf ve vatandaşlarla birlikte yönetmeye devam edeceklerini belirten Kuş; “Sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. İnşallah bu sıkıntılı dönemleri hep birlikte elbirliğiyle atlatacağız. Özellikle sayın cumhurbaşkanımızın gayretleri ve Sağlık Bakanımızın koordinesinde sağlık çalışanlarımızın hummalı çalışmasıyla hep birlikte bu süreci de atlatacağız. Bizler de belediye olarak her türlü seferberliği vatandaşlarımızın sağlığı ve hijyeni için sarf ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Tedbirler kapsamındaki 4 gün yasaklardan sonra Eyyübiyeli kardeşlerimiz ile esnaf ve vatandaşlarımızla buluştuk, tıpkı eski günler gibi. Sıkıntılarını dinledik, dertlerini dinledik.  Eyyübiye’ye neler yapabiliriz şeklinde istişarede bulunduk. İlk günde şu ifadeyi kullanmıştık; İlçemizi Eyyübiyeli kardeşlerimizle birlikte yöneteceğiz. Bugüne kadar almış olduğumuz kararları Eyyübiyeli kardeşlerimiz ile istişare ederek aldık ve inşallah bu süreçten sonrada yapacağımız projeleri alacağımız kararları istişare ederek Eyyübiye’ye ciddi projeler kazandıracağız. Bu vesile ile ben tekrar Eyyübiyeli ve Şanlıurfalı kardeşlerimin geçmiş Ramazan Bayramlarını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR